Ice-Apple

Login

На шляху до вдосконалення

67 Vote
361 Subscribe
Written byPublished in Ukraine Day341 (2014-12-16) 00:17
Доброго дня, шановна і-Українська Громадо!

Вчора закінчилися чергові вибори, передостанні вибори в цьому році.
і-Україна оновила свою законодавчу владу, з чим я Вас всіх і вітаю!


В першу чергу, хочу подякувати всім виборцям нашої держави, які не полінилися  прийти до своїх виборчих дільниць, щоб висловили свою довіру кандидатам у конгресмени.

По-друге, хочу констатувати декілька фактів. 
Останні тижні були надзвичайно тяжкими для всіх нас. Через відсутність Президента на своєму робочому місці (з поважних причин), відсутність госпіталя, гривні в обороті на ринку, через невдалі військові кампанії і-Української Армії все наше суспільство стало на шлях хаосу.

Вищезгадані обставини стали каталізатором великих змін в політиці і-України. Як не парадоксально, але об’єктом та суб’єктом чергових змін стала особа, що дала поштовх першим кардинальним змінам і-українського політикуму. Як Ви всі зрозуміли, мова йде про екс-Президента і-України та діючого командира одного з українських військових пірозділів - Басаєва.

Останніми тижнями неодноразово лунали вимоги переобрати Президента для подальшого функціонування державних структур. Більше того, не лише зі сторони опозиції, а й з лав тодішньої влади. Соратниками Басаєва тиждень тому був запропонований закон про імпічмент, проте сам Басаєв просив провалити цей закон, переконуючи, що він повернеться до виконання своїх обов’язків. З проханням проватили цей закон Басаєв звернувся і до мене. Я погодився і попросив конгресменів “Вільного товариства” проголосувати “Проти” імпічменту. Однак, як виявилося, у пана Басаєва не було можливості виконати свою обіцянку. Це стало причиною ініціювання повторного імпічменту.

Всі ці речі, які мали місце в нашій країні, змусили мене скликати вперше за останні місяці засідання Конгресу, скайп-чат якого вперше був зібраний моїм соратником, в.о. Президента, DRAXом. До речі, при Президенті Басаєві Конгрес жодного разу не відкривав свого засідання.

Як виявилося, це зібрання відіграло дуже велику роль у подальшому розвитку подій. На першому засіданні Конгресу, зібраному за ініціативою фракції “Вільне товариство”, опозицією було запропоновано до розгляду законопроект про зменшення мінімальної заробітної плати в Україні з 10 до 1 грн. Всім в і-Україні відомо, що фракція конгресу “Вільне товариство” представляє та захищає інтереси “Українського вільного товариства”, метою якого є забезпечення всіх членів товариства повним снабом та прокачка тренувальних центрів для якісного збільшення кількості віськового загону “Українська Армія”. Мета цього законопроекту - оптимізація ведення підприємницької діяльності. Деякі представники влади були не проти підтримати даний законопроект. Для того, аби країна нічого не втратила в економічному плані, опозиція запропонувала компромісний вихід з цієї ситуації - внесок у державний бюджет щомісяця голду у розмірі 40 одиниць. Однак, все пішло, вибачте, шкереберть із появою тодішнього вже Міністра Економіки та екс-Президента і-України Басаєва. Він виступив категорично проти зменшення мінімальної зарплатні, мотивуючи це тим, що ці зміни давали можливість країні збирати величезні прибутки з окупованих земель та з іноземних компаній, які активно ведуть у наших краях бізнес. На нашу вимогу надати докази цих “отриманих прибутків” я особисто нічого не отримав. Слова про те, що люди отримували снаб завдяки цим змінам не стали для мене аргументом, адже цей снаб видавася і раніше. Для того аби не бути многослівним, скажу одне. Пан Басаєв знехтував нашою пропозицією миру в країні, знехтував нашим прагненням до порозуміння в Конгресі, почати, так би мовити, все з чистого акруша задля створення умов для процвітання нашої і-Неньки. Тим паче, ми готові були зповна компенсувати зменшення мінімалки. 40 голд, вибачте, це 4 000 грн, які на дорозі не валяються! І це пропонувалося не в якості одноразової акції, а щомісячно. Басаєв на це навіть не звернув увагу й просто стояв на своєму, добиваючи останні прагнення з нашої сторони до поліпшення відносин між владою та опозицією.

Перестаючи читати традиційні тонни однакового тексту Басі, я одноосібно, без попереднього схвалення Конгресом, виставив на голосування закон про зменшення з/п до 1,00 грн. із подальшою довідкою для Конгресу про те, що в разі успішного прийняття закону, “УВТ” одразу зробить внесок до державного бюджету в розмірі 40 голд, як і пропонувалося.

Очевидним є факт, що за закон про мінімальну заробітну плату голосували лише конгресмени “Вільного товариства”. 5 “ЗА” та 1 “ПРОТИ”. Закон прийнято. Того ж дня, мною був поповнений державний бюджет на 40 голдів. Скріни-підтвердження були відправені у скайп-чат Конгресу.
Я вдячний конгресменам з команди Басаєва за логіку та прагнення до порозуміння!

Далі події розгорнулися ще цікавіше! Після успішного прийняття закону про мінімалку, в таборі Басаєва, очевидно, відбулися жваві дискусії, про які мені нічого не відомо. Проте, результат був на очах. Басєва виконуючий обов’язків Президента Barbatum звільнив з посади МінЕка та призначив zahyst. Це усунення від влади опального політика і-України стало поворотним пунктом у подальшій співпраці двох фракцій Конгресу.

Протягом останніх трьох днів конгресменами та одним із активних та найбільшдосвідчених олд-фагів і-України Хронографером, були проведені жваві та конструктивні консультації щодо подальших законотворчих ініціатив. Було прийнято рішення здійсними податкову реформу, запропонована конгресменом “Вільне товариство” Тіпочком, таким чином аби надходження в державний бюджет залишались на тому ж рівні, які були при Президенті Басаєві, однак із мінімальною заробітною платою. Про ці зміни більш детально Ви матимете змогу дізнатися від самого автора законопроектів. Проте, Ви вже маєте змогу подитивись на хід цих реформ, відкриваючи сторінку законів, що розглядались. Так, голосів “ЗА” не так вже й багато, однак більшість представників влади, уникаючи голосування, дають зрозуміти, що вони не проти цих змін.


І це ще не стало фіналом змін. Буквально вчора, без публічних заяв та промов, було створено в і-Україні нову політичну партію “Демократична партія” та новий військовий загін “Національна Гвардія України”. Фундатором цих нових суб’єктів політики та військової сфери став діючий Міністр економіки і-України - Захист.

Хочу від себе особисто привітати нову партію, яка одразу стала складовою частиною Конгресу у вигляді нової фракції, із дебютом. На всі 100% впевнений, що ця партія буде складатися з професіоналів та людей, які можуть нормально та авдекватно оцінити ситуації, що складаються в суспільстві, економіці, політиці тощо. Окремо хочу привітати Хроно, який, нарешті, отримав соратників, які захотіли бути “третьою силою” в і-українському політикумі. Більш ніж впевнений, що діяльність конгресмена Хроно від “Демократичної партії” стане якісним кроком у поліпенні економічної ситуації в і-державі, завдяки його досвіду та знанням з економіки.


Резюмуючи все вищезазначене, хочу наголосити на тому, що оновлена фракція “Вільне товариство” налаштоване на співпрацю зі всіма конгресменами нововобраного Конгресу. Проте, це не стосується конгресмена Басаєва. Нами було прийнято рішення про те, що з цим політиком вести переговори є недоречно, безглуздо та таким, що апріорі не може бути знайдено консенсусу у вирішенні БУДЬ-ЯКИХ питань. Просимо вибачення за це у тих виборців, які саме за нього проголосували. Ми за весь час спілкування з ним зрозуміли, що це за людина і як вона може домовлятись.


Також, користуючись нагодою, хочу проінформувати все і-населення держави про те, що конгресменами фракції “Вільне товариство” було прийнято рішення (одноосібно) щодо тих коштів, які надійшли до нас у вигляді винагороди за перемогу на виборах. Це не є нашою перемогою, це є перемогою всіх тих людей, які за нас віддали свої голоси. Дякуємо Вам за підтримку та за Вашу довіру! Ми будемо завжди з Вами та захищати Ваші інтереси, адже Ваші інтереси - це інтереси країни.

Починаємо ми з того, що ці кошти (5 голд з кожного конгресмена) сьогодні будуть внесені в державний бюджет і-України. І так буде кожного разу, коли представник нашої партії буде обиратися до українського і-Конгресу.


Разом з тим, “Українським вільним товариством” було прийнято рішення про те, що раз у місяць (1-2 дні) всі робітники товариства будуть працювати на заводах для виробництва товарів, які будуть продаватися лише за голд на макрет-чаті Ice-Apple. Весь виручений голд (за підрахунками це приблизно 70-80 голд) буде внесено до державного бюджету.


На разі все.
Дякую за увагу!

З повагою,
екс-Президент і-України,
Один із лідерів “УВТ”,
Капітан військового загону “Українська Армія”
Президент партії “Вільне товариство”
Голова фракції “Вільне товариство”
PutereMare.

Слава Україні!
Героям Слава!

о7

0 grants

20 comments

 • avatar
  Der Rabe
  скайпочат лолгресса, бабло на партию - ну вы там замороченные)

  "через невдалі військові кампанії і-Української Армії " 24 региона лол....xD
 • avatar
  PutereMare
  Ну, кто то довольствуется несколькими регионами :)
 • avatar
  Der Rabe
  кто воюет с самым сильным противником в мире и сворой стервятников :)
 • avatar
  PetrovichVrag
  кому-то насрать, он играет в своё удовольствие :)
 • avatar
  PutereMare
  Гг)) не нойте
 • avatar
  Mr DarkWish Is Back
  @GOTT DIONIS: плохо как-то воюете.
 • avatar
  Der Rabe
  это кто еще ноет!
  так чисто пофантазировать - убери хоть на неделю все альянсы - что бы на карте было сейчас xD
  а вообще по чесноку в восстаниях просить помощи, вместо того, чтобы по-мужски 1 на 1 ... это надо яйца иметь!
  посмотрим как Канада отбиваться будет) КОРНовские методы работают)
 • avatar
  Daiver
  Ты посмотри на рейтинги Украины и Рашки. Нет уже "СильнАй Рассеи" ;)

  Давайте устроим 1:1. Посмотрим кто кого))
 • avatar
  Mr DarkWish Is Back
  @GOTT DIONIS: Я не думаю, что Ваш ТОП10 вытянет против нашего ТОП10. Сравни статы.
 • avatar
  DeadPainter
  Во-первых, наши топ-10 примерно равны. А вот если топ-20 посмотреть...
  Ну и во-вторых, один на один, увы, не выйдет. Ваши хозяева всё равно понабегут.
 • avatar
  umputbeg
  ...@Daiver Ароссии нету ПОКА что, а что тогда можно сказать о РЛ-Незалежной?
 • avatar
  Daiver
  @ umputbeg А мы тут речь ведём о виртуальных странах...
  @ DeadPainter Можно публикануть статью о том, чтобы никто кроме нас не был. И посмотрим на ваши ТОП-20 ))))
 • avatar
  Mr DarkWish Is Back
  @umputbeg: РЛ обсуждать в ПМ. Продолжишь - расценю неправильно.
  @DeadPainter: я так понимаю, что желания проверять нет? Хотели бы - давно бы попробовали. К слову, я бы рекомендовал дамаги МЮ глянуть в статистике.
 • avatar
  MaDaFaKeR
  sub me back pls
 • avatar
  BodjaNe
  +
 • avatar
  Basaev
  Daiver

  Да. Рейтинг действительно высок.
  За Пол года под игом Басаева и-Украина вообще упала выше всех.
  Кидайте в него камни да поболее, разворовывайте и руште империю,

  Автор статти когда его просили пойти на уступки ради благополучия игроков.
  так и написал ( Мне НАС-РАТЬ на игроков и их благополучие.
  ДУмаю многие помнят эту фразу.
  А особенно те кто осквернил святые идеи Правого Социализма.
  Рабов не будет Славик.
  Не будеть, это тебе говорю я . и ты знаешь что я прав.
 • avatar
  Basaev
  Чтобы ты -вы не придумали, страна стерпит.
  Если будут реформы позитивные - я только спасибо скажу.
  НОГ если народ по снабу или зарплате кто обижать надумает..
  Пусть потом не обижаеться, что ситуация с под контроля уходит.
  А пока созерцаю из пещер
 • avatar
  Daiver
  Basaev
  Иго не иго, но империей Украина никогда бы не стала без бойцов "Ukrainian Army". Негоже лепить себе звёздочки :)
  И дураку понятно, что военное подразделение бывшей власти и рядом не стояло с самыми сильными бойцами "Ukrainian Army".

  И на сколько я знаю, рабы добровольно не топают на работу!
  Страна избавилась от "балабола" :)
 • avatar
  Bronson
 • avatar
  champ
  voted

 • Niceone
  Niceone
  True Patriot
 • Veternik
  Veternik
  True Patriot
 • MonkeyMan
  MonkeyMan
  Battle Hero
 • ceca_79
  ceca_79
  Battle Hero
 • ddoc
  ddoc
  Battle Hero
 • GranComander
  GranComander
  Battle Hero
 • pluT
  pluT
  Resistance Hero
 • Barakuda
  Barakuda
  True Patriot
 • Potepuh
  Potepuh
  True Patriot
 • Nvofx
  Nvofx
  Super Soldier
 • RyN kOn
  RyN kOn
  True Patriot
 • Srbenda
  Srbenda
  Battle Hero
 • PACO
  PACO
  Battle Hero
 • Allea
  Allea
  Resistance Hero
 • proxiparanoid
  proxiparanoid
  Hard Worker
 • alfa
  alfa
  Hard Worker
 • siscador
  siscador
  Super Soldier
 • ivan2911
  ivan2911
  Battle Hero
 • veliki ratnik
  veliki ratnik
  Battle Hero
 • pedrosito
  pedrosito
  Battle Hero
 • JuanCe245
  JuanCe245
  Hard Worker
 • pedrosito
  pedrosito
  Super Soldier
 • blagojche1995
  blagojche1995
  Super Soldier
 • masterbolivariano
  masterbolivar...
  Super Soldier
 • mkmkd
  mkmkd
  Super Soldier
 • Veternik
  Veternik
  Super Soldier
 • Veternik
  Veternik
  Battle Hero
 • ceca_79
  ceca_79
  Battle Hero
 • Maguilla
  Maguilla
  Super Soldier
 • mamatoco
  mamatoco
  Hard Worker
Top of Page